Eastgate Tower Hotel
222 East 39th Street, New York, United States, 10016
Online rezervace . Ceny od USD116.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-534-4965
Ceny od USD 116
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od USD 116
The All Suite hotel Eastgate Tower is set in a modern but quiet location of New York City, close to the Grand Central Station, the United Nations and various fashionable shopping centers. It unites the charm of the residential area of Murray Hill with the convenience of Manhattan.

The elegantly decorated lobby welcomes you on the arrival. It is an ideal place for gathering just before starting your day.

Our professional team at the reception will assist with any special arrangements and will help you with information about city tourist attractions and events.

The restaurant Il Sogno will surprise you with a delicious dinner which can be served on the open-air large patio.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Eastgate Tower Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
...love the location, staff is friendly and helpful, garage parking is right next door; no complaints about cleanliness...
Celkové hodnocení: 6.6
(z 10) Na základě 4 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • New York, NY, United States (LGA-LaGuardia) - 5.68 mi
  • Teterboro, NJ, United States (TEB) - 8.70 mi
  • Newark, NJ, United States (EWR-Liberty Intl.) - 11.33 mi
  • New York, NY, United States (JFK-John F. Kennedy Intl.) - 12.39 mi
  • Caldwell, NJ, United States (CDM-Essex County) - 18.11 mi
  • Morristown, NJ, United States (MMU-Morristown Municipal) - 23.56 mi